top of page

Doprovod a převoz

Strávit celé dopoledne v čekárně u veterináře nebo čekat měsíc na odpolední termín v psím salonu je nyní minulostí: ušetřete Hafo času a najměte pro svého mazlíčka asistenta !

Návštěva veterináře

Hodiny v čekárně u veterináře dokážou znepříjemnit den. Proto nabízíme doprovod vašeho mazlíčka, jedná-li se o prevenci, vnější úpravy, kontroly či jiné zákroky nevyžadující přítomnost majitele. Cena je účtována po vrácení zvířete majiteli a skládá se z reálného času stráveného u lékaře vynásobeného hodinovou taxou asistenta a z částky uhrazené za zákrok. Doklad o něm samozřejmě předáme. Sídlí-li zvěrolékař mimo okres Teplice, je účtována i částka za ujeté kilometry. Předem je hrazena fixní záloha a po finálním vyúčtování je zákazníkovi zaslána výzva k doplatku či vrácen přeplatek.

Doprovod do zvířecího salonu

Na návštěvu salonu vašeho mazlíčka také rádi doprovodíme. Finální cena je účtována po vrácení zvířete majiteli a skládá se z reálného času stráveného v salonu vynásobeného hodinovou taxou asistenta a z částky uhrazené salonu. Doklad z něj samozřejmě předáme. Sídlí-li salon mimo okres Teplice, je účtována i částka za ujeté kilometry. Předem je hrazena záloha a po finálním vyúčtování je zákazníkovi zaslána výzva k doplatku či vrácen přeplatek.

Asistenční služba při kynologickém výcviku

Pokud nemáte čas na návštěvu výcvikového kynologického kurzu a přesto chcete vychovaného pejska, rádi kurz absolvujeme za vás. Cena je účtována hodinovou taxou dle délky lekce a případně příplatkem za převoz, je-li kynologické centrum mimo okres Teplice. Kurz hradí majitel sám.

Převoz zvířat

Rádi vašeho mazlíčka převezeme na vámi určené místo. Řešíme i tzv. porozchodovou střídavou péči o mazlíčky, při níž zajišťujeme převoz mezi dvěma majiteli. Cena je účtována hodinovou taxou a částkou za ujeté kilometry. Předem je hrazena záloha a po finálním vyúčtování je zákazníkovi zaslána výzva k doplatku či vrácen přeplatek.

Ostatní

Rádi vás zastoupíme i jinak. Máte-li poptávku na takovou službu, kterou jste zde nenašli, neváhejte nás kontaktovat. Službu individuálně naceníme a domluvíme detaily.

bottom of page